شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)

مشاهده همه آگهی های اکسین تلکام
فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی گردیده است که به طور اجمال به شرح زیر می باشد:

1.برگزاری دوره های تخصصی فیبر نوری تحت لیسانس شرکت OxinGroup فرانسه
2.ارائه ی کلیه ی کالاهای Passive فیبر نوری با برند Oxin فرانسه شامل:
-انواع دستگاه های جوش فیبر نوری (Fusion Splicer) و لوازم جانبی آن
-انواع دستگاه های تست و اندازه گیری فیبر نوری (OTDR, VFL, Power Meter, Light Source)
-انواع کابل های فیبر نوری اعم از Indoor ،Outdoor و نظامی
-انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری در متراژهای متفاوت و کانکتورهای مختلف و کابل های SM, MM, OM3 و...
-انواع مفصل های خاکی، کانالی و هوایی (Closures)
-انواع پچ پنل های (Patch Panel) رک مونت و دیواری
-انواع باکس های outdoor ضد آب
-انواع آداپتورها (Adapters) و تضعیف کننده ها (Attenuators)
3.ارائه ی انواع اقلام مصرفی فیبر نوری همچون چسب تسا، الکل، دستمال بدون پرز و ...
4.ارائه ی کیف ابزار و ابزار آلات فیبر نوری همچون: کابل بر، طول بر، لوزبر و ...
5.ارائه ی کلیه ی کالاهای Active شبکه شامل:
-انواع سوئیچ و روترهای Cisco
-انواع ماژول های GBIC & SFP
-انواع Splitter مانند Coupler ها و DWDM و CWDM
6.ارائه ی کلیه ی تجهیزات شبکه مسی با برند Nexans
7.ارائه ی انواع رک های دیواری و ایستاده و ملزومات مربوطه
8.تولید پیگتیل و پچ کورد با استفاده از انواع کابل ها با کور SM ، MMو NZ و با ضخامت 0.9 ، 2.0 و 2.8 میلیمتر با انواع کانکتورهای SC, LC, FC, ST, DIN, MU, MTRJ و E2000 و رابط های نظامی و صنعتی در شرایط محیطی سخت
9.تولید انواع Patch Panel های افقی و سازگار با رک های 19”
10.تولید انواع کاست پچ پنل فیبر نوری
11.اجرا و خدمات در زمینه ی خطوط فیبر نوری (Back Bone) و سازماندهی خطوط (Cable Management)
12.اجرا و مشاوره و خدمات مهندسی در زمینه ی نصب و راه اندازی کافوهای نوری و SDH & PDH
13.اجرا و مشاوره در زمینه ی FTTH ، FTTB و Fiber Blowing
قیمت :تماس بگیرید
اطلاعات تماس :
این آگهی منقضی شده است! به همین دلیل اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی شود.
به روز شده در:1396/02/25
تاریخ انقضا:1396/04/23

بازدید: 464
کلمات کلیدی:
کابل فیبر نوری , دستگاه فیوژن , اکسین , سومیتومو , فوجیکورا , نگزنس , کابل شهید قندی , پاور متر , لایت سورس , فایبر اسکوپ , مفصل مخابراتی , مفصل 3M , قلم نوری , پیگتیل , پچ کورد , پچ پنل , رک , کریمپ حرارتی و فلزی , چسب تسا , استریپر , دستگاه OTDR , fusion splicer , oxin , sumitomo , fujikura , exfo , OTDR , 3M , nexans , pigtail , patch cord , patch panel , adapter , attenuator , VFL , closure , powermeter , light source , E1 Tester , fiber detector , fiber scope , talk set , Ethernet analyzer
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)

آخرین آگهی های این مجموعه

آگهی قیمت تاریخ

فیبرنوری OM2 از نوع Indoor هلوکیبل آلمان - 66932635 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

فیبرنوری OM2 از نوع Indoor هلوکیبل آلمان - 66932635 آلما شبکه نمایندگی رسمی تجهیزات هلوکیبل یکی از...
1396/11/01
از alma

پریز های P17 صنعتی لگراند با درجه حفاظت IP44 و IP66 در آلما شبکه- (كامپيوتر / خدمات شبكه)

پریز های P17 صنعتی لگراند با درجه حفاظت IP44 و IP66 در آلما شبکه--66932635 آلما شبکه نمایندگی رسم...
1396/11/01
از alma

آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات لگراند و PKS اشنایدر--66932635 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات لگراند و PKS اشنایدر--66932635 آلما شبکه ، با تکیه بر تجربه و دانش ف...
1396/11/01
از alma

آلما شبکه ارائه کننده پریزهای IP67 لگراند – تلفن: 66932635 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

آلما شبکه ارائه کننده پریزهای IP67 لگراند – تلفن: 66932635 آلما شبکه نماینده رسمی لگراند فرانسه L...
1396/11/01
از alma

راه حل های مدیریت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

راه حل های مدیریت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635 شرکت لگراند بسته به نوع سیستم کف راه...
1396/11/01
از alma

فروش کابل شیلدار Cat7SFTP شبکه هلوکیبل – آلما شبکه--66932635 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

فروش کابل شیلدار Cat7SFTP شبکه هلوکیبل – آلما شبکه--66932635 معرفی وب سایت: www.helukabel-alma.ir ...
1396/11/01
از alma

آلما شبکه ارائه کننده کابل فیبرنوری OM4 هلوکیبل آلمان-- 66932635 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

آلما شبکه ارائه کننده کابل فیبرنوری OM4 هلوکیبل آلمان-- 66932635 یکی از مسائل اساسی در شبکه زیرسا...
1396/11/01
از alma

آلما شبکه تامین کننده تکنولوژی FTTH--66932635 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

آلما شبکه تامین کننده تکنولوژی FTTH--66932635 پیاده سازی FTTH از نظر اجتماعی ، اقتصادی و فنی مزایا...
1396/11/01
از alma

تکنولوژی GPON – آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات FTTH در ایران --669 (كامپيوتر / خدمات شبكه)

تکنولوژی GPON – آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات FTTH در ایران --66932635 به دلیل افزایش تقاضا در زمی...
1396/11/01
از alma

معرفی فناوری FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهیزات FTTH (كامپيوتر / خدمات شبكه)

معرفی فناوری FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهیزات FTTH فناوری FTTH سرعت شبکه فعلی DSL را که چیزی د...
1396/11/01
از alma

درج آگهي در سايت آگهی پارک رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در آگهی پارک، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

حقوق و شرایط | ثبت‌نام | قوانين درج آگهي | تماس باما | site map
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.

آگهی پارک در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

شماره تلفن دفتر وب سايت آگهی پارک: 9395089029(0)-98+  تماس در ساعات اداري شنبه الي پنجشنبه